KURUMSAL

Hakkımızda

Kurumsal web hizmetleri vermek amacıyla 2011 yılında kurulan Inoby Creative, bugüne kadar çok sayıda projeye imza atmış bir konumda çalışmalarına devam etmektedir.

Inoby Creative, marka olma yolunda ilerleyen müşterilerine logo tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarım, sosyal medya danışmanlığı, alan adı ve sunucu çözümleri gibi birçok konuda yardımcı olarak hedefler doğrultusunda çalışma gösteren bir firmadır​.

Müşterilerimizin, hedef kitleye daha hızlı ve düşük maliyetle ulaşabilmesi adına SEO, Google Adwords, internet reklamcılığı gibi alanlarda çalışmalar yapıyor,  sosyal medya ortamında da gerekli desteği sağlıyoruz. 

Müşterilerimizi, hedeflerinde başarıya taşımak için; ihtiyaçlar, beklentiler, kurumsal kimlik, hedef kitle yapısı ve özellikleri, ürünler, misyon, vizyon, strateji gibi önemli noktaları göz önünde bulunduruyor, çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz.

Projelerimizi, firmanın ve web sektörünün belirlediği kriterler doğrultusunda tamamladıktan sonra süreç içerisinde verileri analiz ediyor, coğrafik ve demografik bilgiler topluyor, hedef kitleye ulaşım oranlarını gözden geçirip beklentiler ile kıyaslıyoruz. Çalışmalarımızı, hedeflere ulaşıncaya kadar bu döngü içerisinde devam ettiriyoruz.

Güven, saygı, süreklilik, gelişim, memnuniyet gibi ilkelerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Daha fazla hizmet, daima iyi hizmet almak isteyen herkesi Inoby Creative çatısı altında bekliyoruz. 

Biz daima hazırız, buradayız!

55

 

inoby creative kurumsal web hizmetleri
copyright (C) inoby creative, 2015