HİZMETLERİMİZ

WEB TASARIM

Inoby Creative olarak size sunduğumuz hizmetlerden birisi web tasarım hizmetidir.

Web tasarım, bir web sitesinin müşteri beklentileri, piyasa koşulları, ürünler, hizmetler, standartlar gibi kritlerler göz önünde bulundurularak görsel olarak tasarlanması ve ardından kodlama işleminin yapılması sürecidir. Kısacası web tasarım, bir web sayfasının planlanması, alt yapısının hazırlanması ve hayata geçirilmesi sürecidir.

İletişim ve paylaşımın öneminin giderek arttığı günümüzde internet, diğer bilgi paylaşım ve bilgiye ulaşım araçlarına göre çok daha etkin bir rol oynamaktadır. Internet, hem şahıs hem de firma bazında iletişimi kolaylaştırmakta, bilgi toplama, bilgiye ulaşma ve gerektiğinde bu bilgileri kolayca paylaşma konusunda önemli görevleri yerine getirmektedir. Bu aşamada web siteleri ön plana çıkmaktadır.

Web siteleri, firmaların ve şahısların global bir iletişim aracı olan internetteki yüzüdür. İnternet sayesinde şahıs ve firmalar, bilgilerini paylaşabilmekte, ürünlerinin tanıtımını yapabilmekte, online satış işlemini gerçekleştirebilmekte, takipçilerine yardım edebilmekte kısacası dünyaya açılmaktadır.

Neden Web Sitesi?

Hedef kitleye ulaşım noktasından hareket edildiği zaman websitesi en uygun maliyetli tanıtım aracıdır diyebiliriz.

Web siteleri, büyük kitlelere erişmek için en kolay ulaşım araçlarıdır. Bastırmış olduğunuz broşürlerle ulaşabileceğiniz kişi sayısı belli iken web siteleri ile ulaşabileceğiniz insan sayısının sınırı yoktur.

Web siteleri, firmanız hakkında bilgi paylaşabileceğiniz, ürünlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz, kampanyalarınızı ön plana çıkarabileceğiniz, kalıcı olmak açısından görsel ve işitsel olarak desteklenebilen en dinamik ve en faydalı tanıtım araçlarıdır. Kısacası websitesi hedef kitlede kalıcı bir etki oluşturabileceğiniz en önemli tanıtım aracıdır.

Web siteleri, bilgilerinizi, ürünlerinizi, firmanıza ait bütün değerleri güncel tutacak ve marka değerinizi koruyacak önemli bir tanıtım aracıdır.

Inoby Creative Web Tasarım Sürecini Nasıl Yürütüyor?

İlk aşamada firmanıza ait bütün bilgileri topluyoruz. Firma tarihi, kurumsal bilgiler, misyon, vizyon, ürünler, çalışma yapılan sektor gibi.

Ardından beklentilerinizi dinliyoruz. Gerek tasarım noktasında gerekse öne çıkarılmak istenilen yönler dahil olmak üzere tüm fikirlerinizi bir araya getiriyoruz.

Sizden aldığımız bilgiler, beklentileriniz, web sektörünün kritleri gibi özellikleri göz önünde bulundurarak websitenizi tasarlıyor ve sizin onayınıza sunuyoruz.

Onay işleminin ardından kodlama işlemine geçiyor ve web sitenizin yayına girme sürecini tamamlıyoruz.

Bundan sonraki aşama ise oldukça önemli. Sitenizin hedef kitleye daha iyi hitap edebilmesi için SEO optimizasyonunu yapıyor, sosyal medyada firmanızın sayfalarını oluşturuyor ve içerik konusunda gerekli desteği veriyor, istekleriniz doğrultusunda gerekirse internet reklamcılığı danışmanlığı yapıyoruz.

Arama motorlarından gelen verileri göz önünde bulundurarak gerekli düzenlemeleri yapıyor ve sitenizin istatistiklerini değerlendiriyoruz. Coğrafik ve demografik veriler ışığında sitenizin geldiği noktayı sizlere rapor olarak sunuyoruz

 

inoby creative kurumsal web hizmetleri
copyright (C) inoby creative, 2015